kontakt@best-media.pl801-033-09425 675-21-27600-501-174

About Company

Sprzedawca BEST-MEDIA PAWEŁ OLESZCZUK z siedzibą w Łochowie przy ul. 1-go Maja 5,

zarejestrowany w Ewidencji Działalności Gospodarczej, prowadzonej przez Burmistrz Miasta i Gminy Łochów

 pod nr 878/95, NIP: 824-100-31-22, REGON:710343704

oferuje nabycie towarów i sprzętów AGD i RTV (sprzętów wolnostojących jak również do zabudowy)

umieszczonych w witrynie sklepu internetowego, na stronie www.best-media.pl

 

Szanowni Państwo,

Sprzedażą sprzętu AGD RTV zajmujemy się od kilkunastu lat. Na Allegro działamy od 2004 roku pod nickiem best-media. Dzięki przeprowadzonym transakcjom otrzymaliśmy ponad 2 tysiące pozytywnych komentarzy, które zagwarantowały nam miano "Uczestnika programu Standard Allegro". Teraz rozszerzamy Naszą działalność o sprzedaż w profesjonalnym sklepie internetowym ze sprzętęm AGD RTV. W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę następujących sprzętów: lodówki, pralki, zmywarki, piekarniki, kuchenki mikrofalowe, kuchnie, wszystkie urządzenia w opcji do zabudowy lub wolnostojące.

Naszą specjalnością jest branża AGD, ale można u Nas również kupić inne artykuły RTV oraz zlewozmywaki i baterie kuchenne.

Sprzedajemy tylko i wyłącznie sprzęt markowy, oryginalny i z legalnego źródła. Sprzedawane przez nas produkty i sprzęt agd objęte są gwarancja jaką określa producent lub dystrybutor.

Cenimy Państwa czas, dlatego zapewniamy, że zakupy w naszym sklepie internetowym będą szybkie, proste i bezpieczne. Najważniejsze dla Nas jest zadowolenie Klienta .W razie pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu, zawsze chętnie pomożemy i fachowo doradzimy.

Sklep jest czynny przez 24 godziny na dobę. Czytając opisy oraz przeglądając zdjęcia otrzymujecie Państwo pełną informację o produkcie kupowanym w naszym sklepie internetowym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, sklepy jak i hurtownie.


www.best-media.pl to nowoczesny i solidny sklep internetowy, gwarantujący szybką i solidnie zapakowaną przesyłkę.


Życzymy udanych zakupów!

Sklep internetowy AGD RTV Best-Media