kontakt@best-media.pl801-033-09425 675-21-27600-501-174

Transport i płatności

Transport

Sprzęt AGD RTV wysyłany jest do Klientów we współpracy z firmami kurierskimi Geis, DPD, Schenker, UPS, Fedex i RABEN. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki pn-pt do godz. 17:00, czas dostawy to ok. 2-3 dni robocze od daty nadania przesyłki.

O terminie wysyłki (dacie nadania) Klient jest informowany za pomocą poczty elektronicznej. W mailu znajdują się informacje przydatne do kontaktu z przewoźnikiem (numer listu przewozowego, telefonu kontaktowego oraz adres strony WWW, na której można śledzić losy przesyłki).

Kurierzy wnoszą do mieszkania przesyłki o wadze do 30kg. Przesyłki o wadze powyżej 30kg dostarczane są "pod dom".

Na terenie Warszawy towar dostarczamy transportem firmowym Best-Media. Transport zawiera wniesienie do mieszkania bez względu na wagę i ilość zamówionych towarów  z wyłączeniem lodówek Side-by-Side / French Door oraz powyżej 180 cm wysokości. W przypadku tych lodówek, wniesienie ich powyżej drugiego piętra kosztuje dodatkowo 20 zł/piętro (np. przy dostawie na czwarte piętro, do kosztów dostawy trzeba doliczyć 2 x 20 zł = 40 zł). Termin i koszt dostaw jest ustalany indywidualnie z Klientem na podstawie złożonego przez niego zamówienia.

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Odbiór osobisty możliwy jest w magazynie firmy Best-Media 07-130 Kamionna 13 po wcześniejszym ustaleniu z handlowcem terminu wizyty poprzez kontakt telefoniczny lub pocztą elektroniczną.

Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada kartę gwarancyjna autoryzowanego serwisu danej marki produktu na terenie Polski. Okres gwarancji zależy od producenta. W przypadku awarii sprzętu należy kontaktować się z autoryzowanym punktem serwisowym producenta w Polsce.

Podstawą rozpatrywania spraw reklamacyjnych oraz zwrotów jest opinia serwisu danej marki, stwierdzająca usterkę bądź wadę w działaniu reklamowanego sprzętu.

 

Płatności

 

a) Przelewem - przedpłata na rachunek bankowy. Zapłata za zmówiony towar wraz z kosztami transportu przed dokonaniem wysyłki przez nasz sklep. Przy tej formie płatności, otrzymają Państwo e-maila, który będzie zawierał potwierdzenie zamówienia z kwotą którą należy przelać na nr naszego konta bankowego.

 

b) Za pobraniem - płatne przy odbiorze. Zapłata za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia przez firmę kurierską. Pracownik firmy kurierskiej pobiera od Państwa równowartość faktury zawierającej koszty transportu. Przy tej formie płatności, do wartości towaru i kosztów transportu dodawana jest opłata zależna od wartości pobrania ( + 5 PLN za każdy zaczęty 1000 PLN). 

 

d) Raty - płatność ratalna Credit Agricole Raty lub eRaty Santander. Zapłata za zamówiony towar w formie ratalnej na podstawie umowy sporządzonej na zasadach ustalonych przez firmę Credit Agricole Bank Polska S.A. lub Santander S.A..

BEST - MEDIA PAWEŁ OLESZCZUK oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A oraz Santander S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

 
Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się jakie to proste:

  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domuKoszty transportu:

 

Rodzaj zamawianego towaru

Koszt transportu przy płatności przelewem

Akcesoria do okapów, Akcesoria do  zlewozmywaków, Baterie kuchenne, Czajniki, Elektryczne szczoteczki do zębów, Frytkownice, Garnki, Maszynki do mięsa, Roboty kuchenne,  Suszarki, Telefony komórkowe, Tostery, Wentylatory, Żelazka. 15 PLN
Ekspresy do kawy (wolnostojące), Kina domowe, Klimatyzatory, Kuchenki mikrofalowe, Odkurzacze, Okapy kuchenne (mniejsze), Płyty do zabudowy, Szuflady podgrzewające, TV do 42", Zlewozmywaki. 25 PLN 
Ekspresy do kawy (do zabudowy), Okapy kuchenne (większe), TV do 50".  50 PLN
Kuchnie gazowo-elektryczne, Piekarniki do zabudowy, Zestawy piekarnik + płyta, Zmywarki wolnostojące i do zabudowy, Pralki, Pralko-suszarki, Suszarki, Lodówki ( o wysokości do 1.5m), Zamrażarki (małe), TV powyżej 55",  75 PLN
Zamrażarki skrzyniowe,  100 PLN
Lodówki (o wysokość powyżej 1.5m i Side-by-Side) 150 PLN